SUPER PŘEKÁŽKOVÝ ZÁVOD V TACHOVĚ

Super překážkový závod v Tachově 2020

Další ze série dětských běžeckých překážkových závodů RACE FOR JUNIORS se uskutečnil ve sportovním areálu v Tachově.

Za vytrvalého deště se na start závodu postavilo bezmála 100 odvážných a natěšených dětí.
Na trati na ně čekalo 13 mokrých a klouzavých překážek.

Jako bonus pořadatelé připravili ještě příkop plný hasičské pěny a v závěru závodu bylo nutné překonat rozvodněný potok, následně vyšplhat pomocí lana na cestu, která dovedla vysílené závodníky do cíle..

Těžké, ale super, tak většinou hodnotily děti trať po doběhnutí závodu. Především děti z dětského domova si závod náramně užily a ještě si odnesly spoustu dárků od partnerů celé akce.

Speciální poděkování patří spolupořadateli, tedy základní škole Zárečná a především jejímu řediteli panu Zdeňku Hnátovi, který vše skvěle zorganizoval a ještě celý závod báječně moderoval.

Poháry za vítězství v jednotlivých kategoriích si odneslo celkem 30 závodníků a celkovým vítězem, s nejlepším časem, se stal žák pořádající školy a motokrosový reprezentant Dominik Kučeřík.

Už teď se těšíme na příští rok..👍👍👍

VÁŠ TÝM RFJ