Spolek Sport Stars podporují firmy i instituce

BĚŽECKÉ ZÁVODY PRO DĚTI V PLZEŇSKÉM KRAJI

Marketing-info Plzeň je malý tvůrčí tým se sídlem v Plzni s vášní pro budování webových stránek. Tvoří webové stránky pro firmy, živnostníky, neziskové organizace, pořadatele akcí. Jsou dohledatelné  ve vyhledávačích.

DECATHLON: Sportovní vybavení, oblečení a boty.  Sportovní oblečení, vybavení na sport, turistika, lyžování, běh, fitness, cyklistika, 75 sportů – 45 000 sportovních produktů.

DPD patří k předním evropským poskytovatelům zásilkových služeb a představuje tak spolehlivého partnera pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek.

Plzeňský kraj je jedním ze čtrnácti samosprávných krajských celků. Jejich vznik a činnost jsou od roku 2000 důležitým prvkem veřejné správy v České republice.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky Největší zaměstnanecká zdravotní pojišťovna v ČR s oceněním nejlepší zdravotní pojišťovna roku 2015.

Sympakt trade, s.r.o. Více než 25 let zkušeností v oboru… Maloobchodní a velkoobchodní prodej sportovních pohárů, trofejí, medailí, diplomů a ocenění.

Velkoobchod elektroinstalačním materiálem s pobočkami po celé republice. » Elfetex Odborná obsluha, široký sortiment, denní zásobování, online na e-portálu.

PT SERVIS – sportovní výživa, zdravá výživa, kulturistika, fitness, aerobic. Distribuci a prodej sportovní, doplňkové výživy a doplňkového sortimentu začal PT servis již v roce 1995.

Saferoad Czech – svodidla, dopravní; značení, správa komunikací. Skupina Saferoad je jedním z hlavních dodavatelů řešení bezpečnosti silničního provozu v Evropě.

Společnost Kalabria byla založena v roce 1911 v Kladně – Kročehlavech. Její vzestup byl založen především na výrobě osvěžující limonády vyráběné z citronů dovážených z Kalábrie v Itálii.

Společnost RADIOHOUSE s.r.o. je profesionální tým marketingových odborníků, který vhodně kombinuje komunikační a obchodní potenciál významných mediálních značek na českém trhu.

NERO DRINKS – Nero je česká značka vyrábějící hydratační a vitamínové nápoje, doplňky stravy a proteinové nápoje revitalizující tělo. Produkce je výhradně česká. Velký důraz kladou na kvalitu a funkčnost. Neprodávají iluze ani instantní placebo.

Euronova Group: Posláním mediální skupiny EURONOVA GROUP je zajišťování širokého portfolia v oblasti mediálních služeb. Nabízí přípravu a zpracování integrované kampaně. Připraví Vám komplexní nabídku pro realizaci reklamních kampaní.

Nordex Europe s.r.o. je společnost působící na českém a slovenském trhu. Zastupuje několik skandinávských výrobců a španělskou firmu ARCOL. Pro české a slovenské odběratele vyhledává ty nejlepší výrobky ve své kategorii.

Hokejový klub Pilsen Wolves „Plzeňští Vlčáci“ byl založen Václavem Zunou v roce 2012. Hlavním záměrem klubu je rozvoj hokejové mládeže v Plzni a okolí s využitím moderních výchovných a trenérských metod.

Move(F)it! Komplexní tréninkové centrum se zaměřením na kruhový a funkční trénink, přirozený pohyb a mentální koučink.

Alfa – Omega servis & spol. Internetový marketing: WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO: Správa webových stránek – tvorba webu. Provádí optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

Firmy i instituce podporují sportovní spolek Sport Stars z.s. – pořadatele a spolupořadatele sportovních akcí a běžeckých závodů pro děti v Plzeňském kraji.